HOTEL

Prawdziwe psie wczasy

Nie traktujemy naszego hotelu jak „przechowalni”, tylko jako miejsce, do którego pies przyjechał po prostu na wczasy. Od lat wielu właścicieli specjalnie przywozi nam swoje psy na kilka dni, by te mogły odpocząć i w pełni się zrelaksować.

Bo u nas można bezkarnie kopać doły, nosić gałęzie i je tarmosić, czochrać się po soczystej trawie, a nawet schować się przed kolegą w „dzikich chaszczach”(specjalnie stworzonej kryjówce), by znienacka wyskoczyć na niczego nie spodziewającego się kompana. Mamy także na terenie hotelu drewniane podesty, na które psy uwielbiają wchodzić na wyścigi – jak dzieci . U nas psi wczasowicze doznają takiego relaksu, na jaki u Właścicieli – niestety często zaganianych dniem codziennym – nie mają szansy. Dla psiaków szczególnie aktywnych mamy do dyspozycji tor zręcznościowy – przeszkody, hopki, schodki i mnóstwo innych bezpiecznych drewnianych sprzętów, gdzie mogą wykazać się sprawnością i poczuć się ważne, zauważone i szczerze docenione, słowem, czyli szczęśliwe. Każdy dzień, jeśli tylko pogoda dopisuje, wypełniony jest zabawą, sportem, aktywnym relaksem lub po prostu słodkim lenistwem jeśli pies ma na to akurat ochotę. Jeżeli dobre samopoczucie i zdrowie psa jest dla Was ważne, szczególnie podczas urlopu lub niezaplanowanego wyjazdu, to serdecznie zapraszamy do naszego hotelu!

www.zaklinaczkapsow.pl

Pod okiem profesjonalistów

My nie tylko lubimy psy, bo to zbyt mało, by wziąć odpowiedzialność za żywe stworzenie (w dodatku cudze!) i w pełni zrealizować jego potrzeby. Dbamy także o maksymalny komfort naszych podopiecznych – nie tylko fizyczny, ale, co niezwykle istotne, także psychiczny. U nas każdy – czy to super utytułowany Champion, czy najzwyklejszy kundelek – traktowany jest tak samo i bez wyjątku: z szacunkiem i zrozumieniem. Pies nie czuje się w pełni  bezpiecznie, gdy przybywa w nieznane sobie miejsce, zwłaszcza starszy. Uważamy się za profesjonalistów w tej dziedzinie, więc  nasza w tym głowa, aby stworzyć psiakowi  takie warunki pobytu i relacji z pracownikami, by ewentualny stres czy niepokój  trwał jak najkrócej. Do tego, poza miłością do psów, potrzebna jest wiedza, w tym przede wszystkim znajomość psiej psychologii. My tę wiedzę posiadamy, ponieważ Katarzyna Misiuda, szefowa hotelu, od ponad 30 lat zajmuje się zawodowo psychologią psów i nauczaniem właścicieli prawidłowego postępowania z nimi. Personel, który  całodobowo czuwa nad bezpieczeństwem i zdrowiem psich wczasowiczów, jest znakomicie przeszkolony i w razie jakichkolwiek wątpliwości na bieżąco konsultuje się z K. Misiudą. Dlatego też właścicieli naszych stałych bywalców nie dziwi fakt, że ich pupil po powrocie do domu jest zrelaksowany, wyciszony, wreszcie odpowiednio wybiegany i po prostu szczęśliwy po udanym „urlopie” u nas. Nigdy nie zdarzył nam się nawet najmniejszy incydent kłótni między psami.


Każdą zabawę ZAWSZE nadzoruje opiekun. Do wspólnego biegania  dopuszczamy jedynie te psy, których właściciele wyrazili na to zgodę – czyli takie, które w najmniejszym stopniu nie są napastliwe. W przeciwnym razie słabszy psychicznie pies czułby się zdominowany, a więc nie miałby przyjemności z zabawy. Psy, które u Właścicieli są agresywne, u nas wycofują swoją agresję na ogół całkowicie, ponieważ „biorą” od nas spokój, pozytywną energię i opanowanie, nie czując się w żaden sposób zagrożonymi. W efekcie tego wiedzą, że nie muszą być agresywne. To dość oczywiste, ale, jak wiemy z praktyki, nie dla każdego. Niemniej jednak, zgodnie z naszą zasadą, pies nadpobudliwy wyprowadzany jest na osobny teren – również zawsze z opiekunem.

ww.zaklinaczkapsow.pl

Teren godny psiego polecenia

Teren hotelu – prawie 1000 m2 ze szczelnym ogrodzeniem – jest oddany do wyłącznej dyspozycji naszych gości, na którym mogą do woli biegać i baraszkować przez cały dzień, z krótkimi przerwami przeznaczonymi na karmienie o ustalonych przez Właściciela porach (lub na wykonanie innych jego zaleceń).

Oferujemy bardzo duże, odpowiednio dopasowane do wielkości i temperamentu zwierzaka zadaszone, kolorowe kojce z terakotą na podłodze. Wszyscy nasi Goście w swoim kojcu mają idealnie czyste, ciepłe, drewniane domki każdorazowo myte i dezynfekowane! Do dyspozycji oddajemy kojce na zewnątrz – wykorzystywane w lato, kiedy tempteratura powietrza umożliwia spanie psom na zewnątrz oraz kojce wewnątrz domu, które są ogrzewane w sezonie jsienno – zimowym, tak aby każdy gość czuł się komfortowo.

ww.zaklinaczkapsow.pl

Warunki przyjęcia do hotelu:

– dobry stan zdrowia, zadbanie i czystość (prosimy zwrócić uwagę na stan uszu)

-udokumentowane odrobaczenie wykonane najdalej na 1 miesiąc przed oddaniem psa do hotelu

– zabezpieczenie przeciw insektom wykonane najdalej na 1 miesiąc przed oddaniem psa do hotelu.

Psów chorych lub zainfekowanych nie przyjmujemy.

ww.zaklinaczkapsow.pl

Wyposażenie psa na pobyt:

– własna karma (taką, którą pies je na co dzień)

– kocyk lub poduszeczka, ponieważ przyjemnie jest psu przytulić się do własnego posłania pachnącego domem

– 1 lub 2 ulubione zabawki

– grzebień lub szczotka dla psów długowłosych

– czysty ręcznik

– miska – jeśli psiak lubi jeść i pić wyłącznie z własnej porcelany

ww.zaklinaczkapsow.pl

Ponadto:

Na indywidualne życzenie i za dodatkową opłatą kąpiemy psy, zdejmujemy kamień nazębny (bez narkozy!), skracamy pazury oraz wykonujemy inne zabiegi kosmetyczno-pielęgnacyjne.

Zawsze pozostajemy w stałym kontakcie z Właścicielami naszych Podopiecznych i miło nam jest, gdy dzwonią i dowiadują się o ich samopoczucie.

ww.zaklinaczkapsow.pl

Cena:

– kojec na zewnątrz (opłata za pobyt przez jeden dzień) – 45 zł

– kojec wewnątrz domu (opłata za pobyt przez jeden dzień) – 48 zł